Share on Facebook

 

A tu mamy trzy kilogramy ramy.

Marek Słyś

Gdy kilka lat temu rozważałem zakup poziomki albo wyrób własny, zdecydowałem się na to drugie rozwiązanie. Odtąd pracuję nad różnymi konstrukcjami laminatowymi. Moją ideą jest poziomka lekka, z dobrą wentylacją fotela i krótka na tyle żeby móc ją przechowywać w małym mieszkaniu.

Prototyp z ubiegłego roku, który można obejrzeć na fotografiach wyróżnia się skuteczną wentylacją fotela, zintegrowaną półeczką bagażnika będącego równocześnie błotnikiem oraz sterowaniem podsiodłowym. Rower na średniej klasy osprzęcie waży 11-12 kg w tym 3kg ramy. Fotel jest zintegrowany z ramą, dzięki czemu zmniejsza się ciężar. Długość jest regulowana w zakresie 160 - 190 cm wzrostu rowerzysty. Dla wygodnego chwytu w celu prowadzenia po zejściu z fotela rama posiada z przodu rączkę. Ponieważ mieszkam na 3 piętrze domu bez windy, kształt i lekkość roweru umożliwia jego transport z wykorzystaniem tylko jednej ręki.

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pozdrawiam, Marek Słyś

04-02-2006

Powered by Bullraider.com
 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com