Share on Facebook

Cztery Poziomy - Dariusz Dudyński

Cztery Poziomy Dariusza Dudyńskiego

 

Cześć!

Mam 42 lata i od czerwca 2005 roku jeżdżę skonstruowanym przez siebie rowerem typu LWB-CHOPPER. Pasja jazdą, rozwijała się tak dynamicznie, że w miarę możliwości czasowych, do tej pory przejechałem 8300km i zwiedziłem 44 miasta Dolnego Śląska,moim zamiarem jest zdobycie całego województwa głównie miast. Nie stronię oczywiście od natury, bo i po lasach pędzę i po szlakach dróg polnych.Do tej pory skonstruowałem cztery poziomy i z trzech jestem zadowolony na 100%.

 

Nad SWB pracowałem całą zimę i założenia jakie podjąłem w planach tego roweru nie dały mi satysfakcji i go przerabiam, co do mojego choppera o nazwie "nah'tah ni yez'zi" to ciężki krążownik o wadze powyżej 30kg, na odchudzenie, nie mam jeszcze pomysłu, bo powód jaki mnie wstrzymuje, jest taki, że zwrotność, szybkość, wygoda, uroda i pojemność bagażowa przekroczyła 200% wyobrażalnych możliwości, moich zwykłych poprzedników.

 

Wszystkie poziomy jakie zrobiłem, to przerobione elementy innych rowerów wyszperanych na złomowisku i składanych w piwnicy, która ma szerokość 2,5 m, tyle ile długość mojego choppera. Oczywiście niektóre elementy ciągle zmieniam i poprawiam wraz z nowymi pomysłami, które mnożą się po przeczytaniu ciekawych pism lub stron internetowych. "Nah tah" jest prototypem a ostatnim moim pomysłem jest oparty o "nah taha" jeszcze bez nazwy, nowy chopper dla syna,nad którym jeszcze pracuje-drobne szczegóły-z powodu niedawnego złożenia. Wszystkie więc prezentuję dla dobrej zabawy,pasji i zamiłowania w wygodnym podróżowaniu.

 

Na koniec dodam, że mój rekord przejechanych km. w ciągu dnia to 324km w 17 godz.szybkość maks. na prostej to 41km/h w wyścigu z ciagnikiem, z górki 68km/h bez pedałowania-szybkość zmuszała trzymać mocno kierownice i wypatrywać ewentualnych dziur w asfalcie.

Serdecznie pozdrawiam,

Darek

 

07-07-2008

 

Powered by Bullraider.com
 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com